Träningen den senaste veckan! @williambroman

januari 27, 2017 Posted by william.broman

Hej kära vänner, hopppas ni haft en skön och härlig vecka!

Den här veckan har varit riktigt bra, har lyckats klara två nya övningar. Klarade Holma i barr och örnutskjut halv i räck, det känns verkligen härligt. Jag har haft en väldigt bra vecka, fullspäckad med träning, studier och lite inspelning för en en ny träningskurs vid namn Ring Strength Foundation som jag kommer börja erbjuda snart via hemsidan http://www.movdoo.com/

Kursen är för dig som är nybörjare när det gäller träning med ringar. Träning med ringar är generellt en givande träningstyp, där man använder både stora och små muskelgrupper. Om du skulle vilja bli starkare och samtidigt skapa en kroppskontroll utöver det vanliga, då är Ring Strength Foundation programmet något för dig. Det kommer inom kort så håll dig uppdaterad.

Ha det gött och ta hand om dig!

//wille

Comments are closed.

Vill du annonsera här?